آیا محصولات رفع سفیدی مو ۵۰۴۰ واقعی است ؟ با توجه به اینکه سالها از تبلیغ این محصول توسط این شرکت میگذرد چرا همچنان به صورت فراوان در میان ایرانیان شاهد مشکل سفید شدن موی افراد هستیم ؟ آیا شما کسی از دوست و آشنا میشناسید که مشکل سفیدی موی او چنان که شرکت 5040 ادعا می کند حل شده باشد ؟ 
سفیدی مو 5040
اگر این محصول ( پک رفع سفیدی مو 5040 ) ی است چطور دادستان و مقام قضایی بعد از این همه سال به فریب دادن مردم توسط این شرکت ورود نمی کند ؟ اگر این محصول واقعی نیست چطور بازیگرانی مثل حمید گودرزی به خود اجازه دادند تا رو به دوربین مردم را فریب دهند و بگویند خودم استفاده کردم و تاثیرش را دیدم ؟ 
تاثیر کدام یک از محصولات 5040 توسط وزارت بهداشت تایید شده است . ؟
اگر محصولی به با ارزشی درمان سفیدی مو و ضد ریزش مو واقعیت دارد به چه حقی وزارت بهداشت به وظیفش عمل نکرده و این محصولات را به عنوان محصولات موثر به مردم معرفی نمی کند ؟ 
شرکت 5040 که یک زمان به طور گسترده در تلویزیون تبلیغ میکرد الان مدت زیادیه که تبلیغاتش در تلویزیون قطع شده اما در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام به طور گسترده داره پک لوسیون ضد سفیدی مو را تبلیغ میکند . 
اما جالبه در همه این تبلیغ ها در اینستاگرام قسمت نظرات بسته شده و کسی نه میتواند نظر بدهد نه نظرات دیگران را بخواند ؟ اگر چنین معجزه ای اتفاق افتاده که دارویی برای اولین بار در جهان کشف شده که میتواند جلوی سفید شدن موها را بگیرد و حتی موهای سفید شده قبلی را مجدد از ریشه سیاه کند باید خبر یک تمام خبرگزاری های دنیا شود و در قسمت نظرات پر از تحسین و تشویق و تشکر باشد . اصلا عجیب است چنین کشفی تا الان نوبل پزشکی نگرفته است .
پس چه نیازی است نظرات مطالبی که تبلیغ محصول رفع سفیدی مو را انجام میدهد بسته شود ؟
اصلا چنین معجزه بی همتایی چه نیازی به تبلیغ دارد ؟ باید آنقدر فروش این محصول بالا باشد و صادراتش به سراسر جهان ارز آوری داشته باشد که نیاز نباشد فروشندگان آن به پیج هایی با چند ده هزار فالور برای تبلیغ متوسل شوند . 
خیلی مایل هستیم مدیرعامل شرکت 5040 یه شماره موبایل در اختیاز ما قرار دهند تا این سوالات را با ایشان در میان بگذاریم و جواب ایشان را منتشر کنیم . 
اما فعلا با توجه به بسته بودن قسمت نظرات تمام تبلیغات ۵۰۴۰ در شبکه های اجتماعی سایت بامرام تصمیم گرفته این امکان را ایجاد کند تا همه خریداران محصولات 5040 بخصوص خریداران پک ضد سفیدی مو ( لوسیون درمان سفیدی مو 5040 ) توضیح دهند که بعد از مصرف این محصول چه نتیجه ای روی موی خود مشاهده کرده اند . ایا موها سفید قبلی سیاه شده ؟ موهای سفید جدیدی اضافه نشده ؟ 
افرادی که خریدن و نتیجه ندیدند هم بگویند آیا موفق شدن آنگونه که در تبلیغ گفته میشوند سریعا پولشان را پس بگیرند ؟ 
تونیک رفع سفیدی مو ۵۰۴۰
از کدام شهر هستید و نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ اگر اطلاعات تکمیلی دارید با دیگران در میان بگذارید


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


برج ریونکلاو Ricky مرکزمشاوره و روانشناسی (حافظ)09187117706 سیال مانکن این منم یادداشت های محمد LG MOBILE